ساعت کاری فروشگاه: شنبه تا پنج شنبه ساعت 9 تا 21

 شماره تماس: 02143521725

ارسال رایگان برای خریدهای بالای 1 میلیون تومان

15% تحفیف برای مشتریان جدید | کد : NEW15

15% تحفیف برای مشتریان جدید | کد : NEW15

پرسش و پاسخ با ما

 
 

سیاست حفظ حریم خصوصی

فیس لاین متعهد به محافظت از حریم خصوصی مشتریان خود است. لطفاً برای مرور این اعلامیه وقت بگذارید . این اعلامیه توضیح می‌دهد که چه اطلاعاتی درباره شما جمع‌آوری می‌کنیم، چگونه از آن استفاده می‌کنیم و حقوق شما را توضیح می‌دهد.
 
شرکت مهر برلیان ایرانیان کنترل‌ کننده داده‌های شخصی است که از طریق سایت Faceline.ir و هر برنامه مرتبط با آن جمع‌آوری شده است.
 
چه اطلاعات شخصی درباره شما جمع آوری می کنیم؟
زمانی که مستقیماً و از طریق استفاده از سایت اطلاعات خود را در اختیار ما قرار می دهید، داده های شخصی شما را جمع آوری می کنیم. این اطلاعات ممکن است شامل موارد زیر باشد:
* اطلاعاتی که هنگام استفاده از سایت ما در اختیار ما قرار می دهید (مثلاً نام، جزئیات تماس، جنسیت، بررسی محصول، و هر اطلاعاتی که به نمایه حساب خود اضافه می کنید).
* اطلاعات تراکنش و صورت‌حساب، اگر از ما خرید می‌کنید یا از سایت ما استفاده می‌کنید
* سوابق تعاملات شما با ما (به عنوان مثال، اگر با تیم خدمات مشتری ما تماس می گیرید، در رسانه های اجتماعی با ما در ارتباط باشید).
* اطلاعاتی که هنگام شرکت در مسابقه یا شرکت در نظرسنجی در اختیار ما قرار می دهید.
* اطلاعات به‌طور خودکار با استفاده از کوکی‌ها و سایر فناوری‌های ردیابی جمع‌آوری می‌شود (مثلاً اینکه کدام صفحات را مشاهده کرده‌اید و آیا روی پیوندی در یکی از به‌روزرسانی‌های ایمیل ما کلیک کرده‌اید یا خیر).
 
ما از این داده های شخصی برای چه استفاده می کنیم؟
بسته به نحوه استفاده شما از سایت ما، تعاملات شما با ما و مجوزهایی که به ما می دهید، اهدافی که برای آنها از داده های شخصی شما استفاده می کنیم عبارتند از:
* برای انجام سفارش و حفظ حساب آنلاین خود.
* برای مدیریت و پاسخ به هر گونه سؤال یا شکایت به تیم خدمات مشتری ما.
* برای شخصی‌سازی سایت برای شما و نشان دادن محتوایی که فکر می‌کنیم بر اساس اطلاعات حساب، سابقه خرید و فعالیت مرورتان بیشتر به آن علاقه دارید.
* بهبود و نگهداری سایت و نظارت بر استفاده از آن.
* برای تحقیقات بازاریابی ، به عنوان مثال ممکن است برای بازخورد در مورد محصولات خود با شما تماس بگیریم.
* برای ارسال پیام های بازاریابی برای شما و نشان دادن تبلیغات هدفمند، در جایی که ما رضایت شما را داریم یا اجازه انجام آن را داریم.
* برای حفظ و ارتقای خدماتمان چون این به نفع مشروع ما به عنوان یک ارائه دهنده تجارت الکترونیک است. ما همیشه به دنبال درک بیشتر در مورد مشتریان خود هستیم تا بهترین محصولات و تجربه مشتری را ارائه دهیم.
ما از اطلاعات مربوط به شما استفاده می‌کنیم تا دیدگاه شما را نسبت به سایت تنظیم کنیم تا آن را در رابطه با محصولات و پیشنهادات موجود جالب‌تر و مرتبط‌تر کنیم.
 

بازار یابی ما دوست داریم با مشتریان خود ارتباط برقرار کنیم و بنابراین، بسته به ترجیحات شما، ممکن است از اطلاعات شخصی شما برای ارسال پیام های بازاریابی از طریق ایمیل، تلفن یا پست برای شما استفاده کنیم. برخی از این پیام‌ها ممکن است بر اساس فعالیت‌های مرور یا خرید قبلی شما و سایر اطلاعاتی که در مورد شما در اختیار داریم، برای شما طراحی شده باشد. اگر دیگر نمی‌خواهید ارتباطات بازاریابی را از ما دریافت کنید (یا می‌خواهید دوباره شرکت کنید!)، می‌توانید تنظیمات برگزیده خود را در هر زمان با تماس با ما ، کلیک کردن بر روی پیوند "لغو اشتراک" در هر ایمیل، یا در حال بروز رسانی تنظیمات خود را در حساب خود اگر اشتراک بازاریابی را لغو کردید،

 
 
 
امنیت این سایت تضمین می کند که هنگام خروج از سایت، داده ها رمزگذاری شده اند. این فرآیند شامل تبدیل اطلاعات یا داده ها به کد برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز است. این سایت از این روند پیروی می کند و از روش های ایمن برای اطمینان از محافظت از تمام تراکنش های کارت اعتباری و نقدی استفاده می کند. روش های رمزگذاری مانند SSL برای محافظت از داده های مشتری در هنگام انتقال به این سایت و از طریق یک کانال ارتباطی امن استفاده می شود. کوکی ها سایت‌های ما از کوکی‌ها و فناوری‌های مشابه برای ارائه عملکرد بهتر، درک و سنجش عملکرد آن و ارائه تبلیغات هدفمند استفاده می‌کنند.
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه فیس لاین دارای اپلیکیشن اندروید اختصاصی خود می باشد ، این اپلیکیشن را میتوانید ازینجا دانلود نمایید
فروشگاه
0 علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من